HomeGy.I.K.RegisztrációBelépés

Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Top posters
Nada

Skerina

Nóri

Cat

AlmosMaci

Liaram

JediKnight

cathy222

Kisbello

Yvain

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb regisztrált tagunk: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:

Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

Share | 

Csevegő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin

Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Szomb. 19 Júl. - 21:28

Ahh, lelköm, hozzánk is jöhetsz, ha ilyen profi vagy!
Hogy én mennyire uuutálom ezt csinálni! Persze a végeredményt már rendesen élvezem!

Kinek mi az esti programja? Wink
Én remekül fogom érezni magam. Először is megpróbálom a férjecskémet lefejteni az OGame-ről (Netes stratégiai játék), aztán a monitorrá materializálódott szemeit visszarendezgetem emberi kukucskákká, majd egy könyvvel bekucorodom mellé az ágyba, és álomba olvasom magam. Már előre csorgatom utána a nyálam!
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"

Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Szomb. 19 Júl. - 21:43

Nada írta:
Ahh, lelköm, hozzánk is jöhetsz, ha ilyen profi vagy!
Hogy én mennyire uuutálom ezt csinálni! Persze a végeredményt már rendesen élvezem!

Kinek mi az esti programja? Wink
Én remekül fogom érezni magam. Először is megpróbálom a férjecskémet lefejteni az OGame-ről (Netes stratégiai játék), aztán a monitorrá materializálódott szemeit visszarendezgetem emberi kukucskákká, majd egy könyvvel bekucorodom mellé az ágyba, és álomba olvasom magam. Már előre csorgatom utána a nyálam!
szia Nada, örülök h végre kicsit velünk vagy
hát én a mai takarítós nap után, egy jó filmezésre vágyom a párommal, amire már rá is beszéltem, úgyh most befekszünk a tévé elé, és megnézünk valami romantikus vígjátékot aminek az a címe h: Ízlések és pofonok.
Cat
VIP-tag
VIP-tag

Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 8:08

Nada drága rohanok Very Happy Az egész lakásod felújítom Very Happy Persze ennek előfeltétele hogy mihamarabb elmenjen az a maradék kevéske eszem is Very Happy Very Happy Az életem megunom mire itthon végzek Very Happy Ha kész lesz a lakás,öt évig festéket nem akarok látni Very Happy (mondom ezt úgy, hogy terhesen nagy hassal csináltam meg a szobát Very Happy Very Happy )
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 8:22

Jó reggelt
Látom, nem csak én kelek ilyen korán
Skerina
"Családtag"

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 9:49

Alcyones írta:
Jó reggelt
Látom, nem csak én kelek ilyen korán
szép reggelt neked is, és minden fórumozónek
látom te már túl vagy az első kávén is Wink
cat pedig megint festeget Very Happy
cat van egy ötletem:
adj a kisfiad kezébe egy ecsetet és hagyd h kiélje művészi ambícióit a falon, és figyeld meg valami egészen egyedi dolog lesz nálad a falon
:puszis:
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 13:17

Egyedi az biztos Very Happy Tuti hogy Picasso tanulna tőle Very Happy Very Happy Very Happy
ibi
Vándorlélek
Vándorlélek

Érdeklődési kör : minden érdekel
Hobbi : számitogép

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 15:47

Nada írta:
Itt szabadon lehet csevegni bármiről - természetesen a jóízlés határait betartva! Wink
szia nagyon jo az oldal tetteszik és sok jo dolog vann ja és érdekesek
Skerina
"Családtag"

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 16:22

Cat írta:
Egyedi az biztos Very Happy Tuti hogy Picasso tanulna tőle Very Happy Very Happy Very Happy
na látod, ingyen kapnád a falra a művészetet lol!

ibi, üdv köztünk
és köszönjük a dícséretet, reméljük sokszor jössz majd ide Wink
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 19:28

Az egy dolog, hogy ingyen kapnám, de gondolj bele. Előbb-utóbb elvinnék a falamat Very Happy Very Happy Very Happy
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Vas. 20 Júl. - 20:51

ibi írta:
Nada írta:
Itt szabadon lehet csevegni bármiről - természetesen a jóízlés határait betartva! Wink
Szia Ibi!
Légy üdvözölve nálunk, reméljük gyakori lélek leszel
Igyekszünk érdekessé tenni Wink
Skerina
"Családtag"

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 1:55

Cat írta:
Az egy dolog, hogy ingyen kapnám, de gondolj bele. Előbb-utóbb elvinnék a falamat Very Happy Very Happy Very Happy
na jah, hát mindennek meg van a rossz oldala is Wink
én azért mégis azt mondom h hagyd kibontakozni a kisfiad művészi tehetségét Very Happy
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 13:23

Cat írta:

Most bezuhantam a zasztal alá!

Tod mit? Inkább vigyék a falad: kapsz helyette az új Picassóért pár zsák lóvét! Az lenne csak az igazi buli! Annyit falat húzol belőle, amennyit csak akarsz - és azt már nem is Te építenéd, s a kisfiadnak sem kéne többé festeni...
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 13:25

ibi írta:
Nada írta:

Isten hozott közénk, kedves Ibike! Wink cheers
Sok szeretettel köszöntelek Téged! Kívánom, érezd jól magad! Wink
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 15:01

Ááááá! A falamat nem adom Very Happy Az én házam(fala) az én váram(fala) Very Happy Very Happy Very Happy
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 15:55

Cat írta:
Ááááá! A falamat nem adom Very Happy Az én házam(fala) az én váram(fala) Very Happy Very Happy Very Happy
Szia Cat, sokáig ne tiltakozz ellene, mert amikor már eléri azt a kort amikor neki kellene csinálnia nem fogja megtenni, mert kedve szegett lesz
Én a gyerekszobában hagynám, hogy oda tegye csöpp keze nyomát a falra!
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 17:15

Hagynám én,de 1:most festettem,2:az őszobája az én szobám is Very Happy Very Happy Very Happy Amúgy meg max az szegné kedvét ha nem ehetne egész álló nap Very Happy Very Happy Very Happy
Norbi
Vándorlélek
Vándorlélek

Érdeklődési kör : Sportok, autók, könyvek
Hobbi : Rali, számítógép, Internet

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 21:40

Szép napot, Hölgyeim!
Nem voltam egy ideig, mert készülődünk a nyaralásra. Az éves pihenés következik, már alig vártuk! Nem megyünk messzire, maradunk az országban, egy barátomtól kaptunk meghívást a Duna-parti nyaralójába. Kellemesnek ígérkezik. Ha letelt a nyaralás, jövök ismét és tiszteletemet teszem. Very Happy
Kellemes nyarat kívánok mindenkinek!
Skerina
"Családtag"

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 22:17

jó estét mindenkinek
most sikerült géphez jutnom, hát meglátszik h itt van a rokonság
remélem azért nem unatkoztatok nélkülem
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 22:49

Jó mulatást, Skerim a családi vendégeidhez! I love you
Norbi, Nektek pedig kívánok mesés nyarat, jó pihenést és nagy bulikat! Wink
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Hétf. 21 Júl. - 22:51

Cat írta:
Hagynám én,de 1:most festettem,2:az őszobája az én szobám is Very Happy Very Happy Very Happy Amúgy meg max az szegné kedvét ha nem ehetne egész álló nap Very Happy Very Happy Very Happy

Áhhhá! Szal, a kis édes is olyan kis beles, mint az én férjecském - és mint a legidősebb macsom!
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 7:59

Nem iiiiiis Very Happy Csupán a vagyonomból eszik ki Very Happy Lehet jobb lenne, ha nem gyerektartásra perelném az apját,hanem hogy fizesse a kajáltatását Very Happy Very Happy Very Happy
Skerina
"Családtag"

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 14:33

Cat írta:
Nem iiiiiis Very Happy Csupán a vagyonomból eszik ki Very Happy Lehet jobb lenne, ha nem gyerektartásra perelném az apját,hanem hogy fizesse a kajáltatását Very Happy Very Happy Very Happy
az a jó ha van étvágya Wink
nekem egyik barátnőmnek meg pont az van a kisfiával h naon rossz evő, és naon soványka is :cry:
éppen ezért elég beteges is szegényke No
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 15:55

Cat írta:

Valld be, hogy börtönbe akarod juttatni az apját!
Az ilyen kis belesek kiesznek a vagyonunkból. Bankba kell menni pénzért: pajszerrel...
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 16:56

Skerina,nekem mindkét fiam egy zabagép,de a nagy mégis olyan vékony mintha éheztetném Very Happy Very Happy Very Happy
Nada,az "apja" nem érdemli meg a börtönt.Ott túl jól tartanák Very Happy Very Happy És csak azt kapja vissza,amit megérdemel...Főleg, hogy kicsi gyönyörűt szó szerint le..arja :x De azért barátnőmnek mesélte,hogy mindent megtesz majd, hogy elperelje. Azért kíváncsi leszek rá, hogy akarja ezt véghezvinni,pénz,lakás,és kaja nélkül.Mert az ügyvédem nem hagyja, hogy bármije megmaradjon :twisted: :twisted: :twisted:
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 20:10

Mindent eszik már a kisebbik fiad, Cicusom? Már csak azért kérdezem, mert régen sosem értettem, miért szopják a babák az ujjukat. Aztán megkóstoltam a bébiételt... Very Happy Hát a bébikaja után áttérve az "igazira", nem is csodálom, hogy szereti az apró kis pociját!

A viccet félre téve, szerintem piszok finom a bébitáp! De komolyan! Régebben, amíg nem a magam ura voltam, és eljártam dolgozni, mint más rendes halandó, volt hogy reggelente befelé menet beugrottam a boltba, és "normális" táp helyett betettem pár üveg bébipapit a kosaramba. Mondanom sem kell, általános népünnepély volt a melóhelyemen: mindenki dőlt a röhögéstől, amikor elővéve élvezettel kanalazni kezdtem. Very Happy Egészen addig a pillanatig röhögtek, valahányszor vettem magamnak, amíg egyszer az egyik kolléganőm nem bírta megállni, és belekóstolt a bébiételembe... Rövidesen olykor-olykor megjelent a reggeliző asztalon mások előtt is egy-egy kis üveg bébitáp...

Egy pasin meg ne bosszankodj soha: nem éri meg! Árt a szépségünknek!
Megveri úgyis a jó Isten. A bűnei, azaz az Isteni igazságszolgáltatás karmikus gépezete elől még senki sem futhatott el... Rolling Eyes Utoléri őt is. Aki igaztalanul, érdemtelenül bánt másokat, azt meg többszörösen!
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 20:49

Ma picikém körömpörköltet evett Very Happy Very Happy De mondom,neki mindegy mit adok,megeszik mindent Very Happy Félő ha az udvaron is elkezd mászkálni még a kutya végtermékét is megkostólja Very Happy Very Happy Very Happy
Az apján már nem bosszankodom...éppen ez idegesíti a kedvest Very Happy Menetrendszerint nézegeti mindenhol az adatlapomat,meg az ismerősei is, meg üziket irogattat huszonéves kis libákkal Very Happy Very Happy De utna mindig koppanás avége mert nem birok leereszkedni hozzájuk...vagy ők nem tudnak nekem visszavágni Very Happy Very Happy A vége mindig az hogy én nyerek velük szemben Very Happy Very Happy Amúgy a komolyságra visszatérve:eléggé rá fog fázni apuka drága. Sokmindent kell fizetnie,csak ő még nem tudja.Mikor vége lesz a dolgoknak már nem kell rinyálnia, hogy jaaaaj mi lesz a házammal meg a kocsimmal Very Happy Very Happy
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 20:55

Így is van! Sose vitatkozz idiótákkal: lesüllyedsz a szintjükre... s ott legyőznek a rutinjukkal! Very Happy

Kocsi, ház? Hát igen. A nő olyan, mint a tornádó: amikor jön félelmetesen szépséges, titokzatos... forró, nedves... Very Happy Amikor megy, visz házat, autót... Az ilyen, mit az exed, még valóban meg is érdemli... Wink
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 20:57

Ne bújkálj Nada Én csak fiamnak adom a házat Vagy inkább háznak nevezett valamit a világ végén De a kocsit megtartom magamnak
Cat
VIP-tag
VIP-tag

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 20:59

Behalok Erre a smileyra kizárólagos igényt formálok Very Happy Very Happy Very Happy

Jut eszembe. Nem lehetne egy új topicot nyitni,ahol idézeteket,meg rövidke történeteket lehetne írni? Van nekem egy csomó és szívesen megosztanám veletek
Nada
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   Kedd. 22 Júl. - 22:19

Megértelek! Very Happy Több fórumot adminisztrálok (juj, de még milyen sokat pale ), és mindehol ez lett a "behu-besza" kategória!

Új topic? A vidám fórumon nyitok egyet. Csak itt, csak most, csak Neked! Very Happy I love you
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Csevegő   

Csevegő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next